Кошик
6 відгуків
ПП "ЦЕНТАВР ГРУП" - ПРОИЗВОДИТЕЛЬ
+380508688544
+380508688544
+380963423597

ЛІСОЧКА ДЛЯ ТРІММЕРА

Тримерна волосінь виготовлена з нейлону ,який забезпечує волосіні гнучкість, стійкість, високу міцність на розрив. Матеріал легко переносить перепад температур і навантаження.

Для кожного типу техніки для скошування трави існує своя товщина волосіні. Якщо використовувати нитку тонше, ніж належить до певної моделі, то швидкість валу збільшиться, що може призвести до зниження функціональних якостей механізму. Заправлена в тример занадто товста струна уповільнює обертання і часто стає причиною несправності двигуна.

Тому для кожного класу тримера існують певний діаметр лески:

-Тонка нитка – 1,2 – 1,6 мм. Така струна призначена для регулярної обробки газонів. Вона застосовується зазвичай в електричних тріммера з невисокою потужністю – 500Вт. Добре стриже молоду траву.
-Волосінь середнього діаметру – 2 -2,4 мм. Використовують корд, як для бензинових тримерів, так і для апаратів, що працюють від електрики. За допомогою такої волосіні можна скосити не тільки соковиту, а й суху жорстку газонну траву.
-Товстий корд – 3 – 3,2 мм. Нитка додається до потужних пристроїв для стрижки рослин з товстими стеблами і сухостоєм.
Нитка діаметром 2 мм застосовують для бензинових тримерів з загнутим валом. Для моделей з прямою конструкцією рухомого механізму косарки зазвичай підходять більш товсті корди – 2,4 – 3 мм.

Волосінь 4 мм може бути встановлена в газонокосарку з дуже потужним двигуном. Найчастіше її застосовують для усунення заростей бур'янів з грубими і жорсткими стрижнями.

Підібрати нитку до тріммера необхідної товщини можна відповідно до експлуатаційної інструкції, що додається до апарату.

Нейлоновые. Самый распространенный вид нитей для газонокосилок. Она эластичная и легкая. Материал обладает высокой износостойкостью и не портится от температурных изменений. Рентабельность использования лески оправданна небольшой стоимостью и продуктивностью.

Заказать необходимую леску в интернет магазине "ЦЕНТАВР ГРУП" Вы сможете в любое удобное для Вас время. Наши менеджеры с удовольствием помогут подобрать необходимую леску, а также позаботимся о быстрой доставке в любой город Украины.

Обращайтесь к нам в любое удобное время! Будем рады Вам помочь!
 

1 2